Svatba R&O - Radnice

Svatba Roz a Ondry byla naprosto skvělá. Potkalo se mnoho kultur a zvyků a jsem moc rád, že jsem u toho mohl být. Příjezd nevěsty k obřadu starou 'Aerovkou' byl taky celkem nestandartní. Tahle svatba byla speciální opravdu v mnoha ohledech. Např. po obědě, zrovna když jsme se chystali jet fotit… otevřít příspěvek »

Svatba K&L - Hořovice

Kristýna a Lukáš. Krásný pár, který k sobě prostě patří a jsem moc rád, že jsem mohl být s nimi během jejich velkého dne. Dostali požehnání od rodičů a pak jsme se vydali směr zámek Hořovice. Vůbec jsem netušil, že je tam taková krásná oddací místnost. Po obřadu jsme šli hned na párové focení a… otevřít příspěvek »

-123minut pokřtili album Les!

Na konci října pokřtila moje oblíbená kapela a velká srdcovka -123minut svou desku Les. Na desce je novinkou to, že je celá nazpívaná v češtině, na což nejsme u 'minut' zvyklí. Křest probíhal v Lucerna Music Baru a ujal se ho Petr Čtvrtníček. Jako speciální hosté vystoupili Marcel Bárta, Miroslav… otevřít příspěvek »

Svatba K&Z - Alfrédov

Svatba Katky a Zdenka byla super! Alfrédov je nádherné místo. Bylo vedro, to jo, ale všechno ostatní bylo super. Byl jsem překvapený, když mi Katka řekla, že si veškeré kytky dělala sama. Takhle nádhernou výzdobu jsem viděl na málo svatbách a myslím, že by se tím Katka mohla z fleku živit a byla by… otevřít příspěvek »

Legendy bluegrassové scény v Praze!

V květnu se v Praze uskutečnil krásný koncert, dokonce dvojkoncert, s jednoduchým názvem Bluegrass Night. Rosťa Čapek, výrobce skvělých nástrojů, každý rok do Prahy přiváží ty největší legendy bluegrassové muziky a nejinak tomu bylo i tento večer. Na pódiu postupně vystoupili: Rob Ickes & Trey… otevřít příspěvek »

The Wild Roots - Mezi ploty a Obrok 2019

Jeden horký květnový den jsem vyrazil se svými kamarády z kapely The Wild Roots na festivalový dvoják. První zastávkou byl festival Mezi ploty v pražských Bohnicích a druhou zastávkou byl skautský festival Obrok na Konopišti. Na festivalu Mezi ploty TWR otevírali jednu z menších scén a tím pádem… otevřít příspěvek »

Svatba B&M

Bára a Michal! Krásná, správně rock'n'rollová svatba. Během obřadu nám trochu pršelo, ale nikoho to nerozhodilo. Jak správně poznamenal oddávající: 'Alespoň vám prší štěstí.'Vrcholem večírku byl samozřejmě koncert, protože tohle byla svatba, kde koncentrace muzikantů byla více než vysoká. Děkuju… otevřít příspěvek »

Manon Meurt v Andělu

Manon Meurt! Skvělá kapela! Seznámil jsem se s nimi tak, že jsem před pár lety měl možnost je na jedné akci zvučit. Celkem okamžitě se stali mojí oblíbenou kapelou, protože jsem sám kytarista a miluji kytarové ambientní zvuky. Poslední dobou mi ale moc nevycházelo na jejich koncerty dorazit, a… otevřít příspěvek »

The Wild Roots a Baro Chandel v Plzni

S The Wild Roots jsem loňský rok stihnul hromadu koncertů a v podstatě se stal jejich dvorním fotografem. Takže jakmile je to možné, jedu s nima. V domácí Plzni jsem teda nemohl chybět. Koncert otevřela partička Baro Chandel, která mě teda bavila hodně. Hutné riffy , skvělá rytmika a poskakující… otevřít příspěvek »

Svatba V&V

Verča a Víťa! Na tuhle svatbu jsem se taky moc těšil. Když jsme se sešli, abychom domluvili detaily, tak mi Víťa vyprávěl, jak to budou mít na zahradě zorganizované a já už měl tušení, že tohle bude jedna z těch top svateb. A to se potvrdilo! Počasí nám sice přálo, ale i přesto bylo divoké, během… otevřít příspěvek »

« Předchozí 1 2 Následující »